Vitajte na stránkach firmy RebPlast

0905/528703 8:00 AM - 16:00 PM (Pon - Sob)

Vnútorné parapety


Komôrkové plastové parapety s tvrdeným povrchom, ktorý zabraňuje ich poškriabaniu. Ponúkame ich v piatich rôznych základných vyhotoveniach: biela, mahagón, mramor, zlatý dub a buk.
Vonkajšie parapety


Hliníkové parapety v štyroch štandardných farebných vyhotoveniach (biela, hnedá a zlatý dub, bronz elox) alebo v pestrofarebnej škále farieb vzorkovnice RAL
Siete proti hmyzu


Siete proti hmyzu sú najlepšou ochranou proti obťažujúcemu hmyzu. Sieťovina je vyrobená z poplastovaného sklolaminátového vlákna, ktoré nepodlieha korózii a dobre znáša teplotné rozdiely. Je dodávaná v šedej farbe a na okne je prakticky neviditeľná. Rám je vyrobený z valcovaného hliníka, môže byť dodaný v bielej, hnedej ,mahagonovej ,orech a imitáciach dreva. Rám je v rohoch spojený plastovými prvkami. Rám sa dá uchytiť do konštrukcie okna niekoľkými spôsobmi. Najpoužívanejší spôsob je uchytenie pomocou hliníkových obratlíkov .Sieť je teda odnímateľná ,nevrta sa do rámu okna. Je možné ju kedykoľvek demontovať jednoduchým spôsobom - uvoľnením obrtlíka, ktorý je nitovaný na ráme sieti.
Dverová sieť


Sieťové dvere sa zhotovujú z vysokokvalitného materiálu, čím sa kvalitatívne líšia od podobných výrobkov na trhu. Rozdiel spočíva hlavne v masívnosti hliníkového profilu, ktorý zaručuje, že dvere, sú veľmi kvalitné. Kefové tesnenie umiestnené v drážke profilu zaručuje maximálny tesniaci efekt. Kvalitný materiál je zárukou toho, že výrobky sú stále a nestrácajú na vlastnosti ani po dlhodobom vystavení poveternostným vplyvom.


Referencie plastové okná


Príliš veľa informácií ?Tel:
0905 528 703