Vitajte na stránkach firmy RebPlast

0905/528703 8:00 AM - 16:00 PM (Pon - Sob)

Interiérové dvere

Interiérové dvere dnes nie sú už iba nutnosťou ale dizajnovým prvkom Vášho interiéru, ktorý dokáže rozžiariť Váš domov. U nás si môžete vybrať interiérové dvere od rôznych výrobcov. Ponúkame na výber dvere falcované aj bezfalcové s 3D nastaviteľnými závesmi. Klasického aj moderného rámového prevedenia. Na výber z rôznych povrchových úprav napr. laminátové fólie, polypropylénové fólie najvyššej kvality, fólie s 3D efektom aj klasické fólie. Dvere sú vyrábané podľa slovenskej normy, dajú sa osadiť aj do pôvodných kovových falcovaných zárubní. Pre tých zákazníkov, ktorí potrebujú hneď vyriešiť výmenu dverí a zárubní, môžeme ponúknuť dvere skladom v 2 tvaroch presklenia a 3 moderných povrchoch. (sekcia „skladové dvere“). Ostatné dvere sú na objednávku s veľmi rýchlou dodacou lehotou. Všetky interiérové dvere sú prakticky bez údržbové, stačí ich čistiť iba jemne navlhčenou handričkou. Ponúkame na výber z týchto výrobcov dverí:


INTENSO


Dvere značky INTENSO svojou konštrukciou a použitými materiálmi uspokoja aj najnáročnejšieho zákazníka. Zaoberajú sa výrobou výhradne rámových dverí. Rámové dvere patria medzi najvyhľadávanejšie a v poslednom čase najpredávanejšie na trhu. Dvere sa vyznačujú moderným, klasickým i rustikálnym štýlom, sú veľmi elegantné. Vyzdvihnú krásu Vášho interiéru. Farebné odtiene sa ideálne ladia s farbami interiéru a nábytku. Použité materiály patria medzi najlepšie na trhu. Odhlučnený systém vystužených skiel HARDGlass prispeje ku komfortnému používaniu dverí. Drevená rámová konštrukcia radu AVANDARDE a ELEGANCE sa vyznačuje svojou vysokou pevnosťou a stabilnosťou. Na výber je množstvo fólií z tých najkvalitnejších napr. polypropylénové, ryflované a 3D fólie. Rad ECONOMY sa vyznačuje decentným štýlom, dvere sú veľmi dobrej kvality za rozumnú cenu. Okrem falcového prevedenia dverí je možnosť vyrobiť aj dvere a zárubne v bezfalcovom prevedení s 3D skrytými závesmi a magnetickým zámkom, ktoré sa hodia do moderného štýlového interiéru. Ako novinku uviedli na trh zárubne s 90° spojom, ktoré ladia s konštrukciou rámových dverí. V ponuke majú tiež vrchné svetlíky, posuvné dvere vedľa steny či do stavebného puzdra.


Stiahnite si katalóg INTENSO dverí tu DOPYTOVAŤ CENU


CENTURION


Dvere značky CENTURION ponúkajú široký výber interiérových dverí od klasického vyhotovenia po rámovú konštrukciu. Dvere si môžete vybrať z rozmanitého farebného prevedenia odtieňov z rôznych materiálov. V ponuke sú polypropylénové, ryflované, laminátové, 3D i klasické fólie. Na vybrané povrchové úpravy poskytuje výrobca záruku 6 rokov. Vybrané odtiene sú odolné voči oteru, pôsobeniu slnečného žiarenia, majú dlhodobú životnosť, farebnú stálosť a dokonalú kresbu dreva. Výrobca dodáva dvere od najlacnejších plných hladkých po rámové. Od tradičného vzhľadu po moderný s množstvom rozmanitých typov presklenia, skrášlia každý interiér. Tiež je možnosť objednať posuvné dvere, svetlíky, protipožiarne dvere a zárubne, akustické a vchodové dvere. Výhodou je možnosť farebného zladenia interiérových a vchodových dverí do bytu.


Stiahnite si katalóg CENTURION dverí tu DOPYTOVAŤ CENU


VOSTER


Dvere značky VOSTER poskytujú zákazníkovi bohatý výber z množstva zaujímavých tvarov presklenia v širokej škále drevo imitujúcich fólií rôznych materiálov. Na výber je povrchová úprava lakovaná alebo fólie CPL, fólie 3D a klasické fólie verne imitujúce drevo. Vyhotovenie dverí taktiež štandardné alebo rámové. Na výber je štandardne z jednokrídlových, dvojkrídlových a posuvných dverí. Obložkové zárubne sú ponúkané so šírkou obložiek 6cm alebo 8cm. Dvere sú väčšinou dodávané s mliečnym sklom, vo viacerých typoch dverí je dekoratívne mliečne sklo s pieskovanými aplikáciami.Stiahnite si katalóg VOSTER dverí tu DOPYTOVAŤ CENU

Stiahnite si katalóg dverí, okien, dodávka do 3 dní

Príliš veľa informácií ?Tel:
0905 528 703