Profily Geneo

Progresívny okenný profilový systém

Ultrastabilný pre budúcnosť

Plastové okná GENEO® - vízia ultrastabilného okenného profilu bez oceľovej výstuže sa stala realitou. Konštrukcia profilu, dovedená k dokonalosti, ponúka spoločne s vysoko technicky vyspelým materiálom RAU-FIPRO® bezkonkurenčné výhody pri výrobe. Spevnené skrutkovacie kanály s prídavným priečnym vystužením IVS (integrovaný výstužný systém), zabezpečujú výbornú stabilitu. Skúškami bola potvrdená trieda odolnosti proti vlámaniu 2 bez prídavného oceľového vystuženia.

Jedinečná tepelná izolácia

S hodnotou súčiniteľa prechodu tepla až do úrovně Uf = 0,85 W/m2K je GENEO® zárukou najvyššej tepelnej izolácie a vo svojej triede je tento systém absolútne jedinečný. A to aj pri nízkej pohľadovej šírke 115 mm. Pri použití zodpovedajúcich skiel sú okná z profilov GENEO® vhodné pre nízkoenergetické a pasívne domy.

Geniálne úsporný

Plastové okná GENEO® umožňuje hospodárne skladovanie a výrobu, manipulácia je vzhľadom k jeho až o 40 % nižšej hmotnosti výrazne jednoduchšia. Je nezávislý na cenách oceli. Má nový koncept tesnení s jednotným tvarom tesniacich komôr na vonkajšej strane krídla a rámu. Šetrí náklady aj vďaka zváraniu bez prídavných prítlakov. Hĺbka zasklievacej drážky 66 mm je vhodná pre zasklenie izolačným trojsklom.

Plastové okná REHAU Geneo RAU-FIPRO® - Špičkový materiál na okná s budúcnosťou

Neprekonateľne stabilný

RAU-FIPRO® - stelesnený high-tech s inovačnou materiálovou receptúrou. Maximálna stabilita profilového jadra vnáša do systémov okenných profilov úplne nové dimenzie. S materiálom RAU-FIPRO® nemusíte na zachovanie obvyklých statických vlastností používať žiadne prídavné armovanie.

Jedinečne inovačný

 RAU-FIPRO® je výsledkom viac než šesťdesiatročného kompetentného vývoja a inovačného potenciálu firmy REHAU. Novinku odvetvia charakterizuje špičkový vláknový kompozitný materiál, ktorý profilovému jadru poskytuje maximálnu stabilitu. Po leteckom priemysle a po autách Formuly 1 vláknové kompozitné materiály vnášajú vysoké výkony aj do konštrukcie okien.

Vysoká kvalita

Najlepšie východiskové materiály a vysoké požiadavky na spracovanie sú zárukou vynikajúcej kvality a dlhej životnosti profilov z RAU-FIPRO®. Aj pri najvyššom namáhaní.