Príslušenstvo

Vnútorné parapety

Komôrkové plastové parapety s tvrdeným povrchom, ktorý zabraňuje ich poškriabaniu. Ponúkame ich v piatich  rôznych základných vyhotoveniach: biela, mahagón, mramor, zlatý dub a buk.

Vonkajšie parapety

Hliníkové parapety v štyroch štandardných farebných vyhotoveniach (biela, hnedá a zlatý dub, bronz elox) alebo v pestrofarebnej škále farieb vzorkovnice RAL

Siete proti hmyzu

Siete proti hmyzu sú najlepšou ochranou proti obťažujúcemu hmyzu. Sieťovina je vyrobená z poplastovaného sklolaminátového vlákna, ktoré nepodlieha korózii a dobre znáša teplotné rozdiely. Je dodávaná v šedej farbe a na okne je prakticky neviditeľná. Rám je vyrobený z valcovaného hliníka, môže byť dodaný v bielej, hnedej ,mahagonovej ,orech a imitáciach dreva. Rám je v rohoch spojený plastovými prvkami.  Rám sa dá uchytiť do konštrukcie okna niekoľkými spôsobmi. Najpoužívanejší spôsob je uchytenie pomocou hliníkových obratlíkov .Sieť je teda odnímateľná ,nevrta sa do rámu okna. Je možné ju kedykoľvek demontovať jednoduchým spôsobom - uvoľnením obrtlíka, ktorý je nitovaný na ráme sieti.

Dverová sieť

Sieťové dvere sa zhotovujú z vysokokvalitného materiálu, čím sa kvalitatívne líšia od podobných výrobkov na trhu. Rozdiel spočíva hlavne v masívnosti hliníkového profilu, ktorý zaručuje, že dvere, sú veľmi kvalitné. Kefové tesnenie umiestnené v drážke profilu zaručuje maximálny tesniaci efekt. Kvalitný materiál je zárukou toho, že výrobky sú stále a nestrácajú na vlastnosti ani po dlhodobom vystavení poveternostným vplyvom.