Automatické pohony

Ponúkame pohony na posuvné a krídlové brány značky CAME a FAAC. Využitie týchto pohonov sa určuje podľa typu brány, váhy a dĺžky krídla brány. Ovládané sú diaľkovým ovládaním alebo pomocou kľúčového spínača. Štandardne sada pohonu obsahuje jeden diaľkový ovládač, bezpečnostnú fotozávoru proti privretiu bránou a kľúčový spínač.

Technické parametre na stiahnutie

Motory pre krídlové brány

Krídlové brány a bránky s úplným komfortom obsluhy dajú do pohybu motory ATI, FERNI a FROG riadené elektronikou s možnosťou naprogramovania podľa ľubovoľných požiadaviek. Váha, dĺžka a uhol otvárania krídla brány limituje príslušný motor, ktorý zodpovedá výkonom, dĺžkou ramena, možnosťou nastavenia požadovaného uhla otvárania a umiestnenia nad alebo pod úroveň terénu. Široký výber riadiacich elektroník u niektorých motorov zabudovaných priamo do motorovej jednotky poskytuje užívateľovi možnosť voľby funkcií s ohľadom na maximálnu bezpečnosť prevádzky. Ovládanie motorov kľúčovým a tlačidlovým ovládačom, diaľkovým rádiovým ovládačom, kódovou klávesnicou, indukčnou slučkou alebo magnetickými bezkontaktnými kartami je voliteľné podľa požiadaviek zákazníka. Optimálne riešenie pre rodinné domy sú sady motorov FLEX, FAST a KRONO so štandardným vybavením, diaľkovým ovládačom a bezpečnostnými doplnkami.

Motory pre posuvné brány

Motory pre posuvné brány sú bez údržbové elektromechanické systémy. Slúžia na odsúvanie bránových krídiel prostredníctvom ozubeného hrebeňa. Široký sortiment motorových jednotiek rady BZ, BX, BK a BY umožňuje optimálny výber typu podľa váhy krídla a intenzity prevádzky. Takisto výber riadiacich elektroník zabudovateľných priamo do motorovej jednotky poskytuje užívateľovi možnosť voľby požadovaných funkcií s ohľadom na maximálny komfort obsluhy. Ovládanie motorov kľúčovým ovládačom, tlačidlom, diaľkovým rádiovým ovládačom, kódovou klávesnicou, indukčnou slučkou alebo magnetickými bezkontaktnými kartami je voliteľné podľa podmienok zákazníka.

Pre menšie rodinné brány do 300 kg sa dodávajú cenovo veľmi výhodné kompletné sady motorov so štandardným vybavením, diaľkovým ovládačom a bezpečnostnými doplnkami. Stačí iba doplniť potrebnú dĺžku ozubeného hrebeňa.

Motory pre sekciové a výklopné brány

Vlečné stropné motory CAME a FAAC s výkonom 500 a 850 N so zabudovanou elektronikou riadenia je možné používať na ovládanie sekciových brán do šírky 5500 mm, výšky 3700 mm a štandardných výklopných brán. Zabudovaná prúdová ochrana signalizuje prekážku v priestore zatvárania a pri indikácii zabezpečí okamžitý reverzný návrat do hornej úvrate. Anténa zväčšuje dosah diaľkového rádiového ovládača na niekoľko desiatok metrov a spoľahlivo riadi pohyb brány z prichádzajúceho dopravného prostriedku. Reťazový alebo remeňový prevod motorovej jednotky bezhlučne otvára bránu a zároveň uzatvára a zamyká pomocou motorovej jednotky. Odblokovací mechanizmus umožňuje odomknúť motor pri výpadku napájania a použiť pružinové posilňovače brán. Obsluha a vybavenie pohonných systémov CAME a FAAC pre garážové brány sú vždy veľmi pohodlné. Najvyššia bezpečnosť a optimálna kvalita zaručujú perfektnú funkčnosť, so špičkovou technológiou, ktorá zodpovedá najnovším normám. Pohonné systémy od firmy REBPLAST sú Automaticky najlepšie!